مدل لباس مجلسی – مدل لباس شب – مدل لباس عروس

مدل لباس مجلسی – مدل لباس شب – مدل لباس عروس

همه ساله با ورود به بهار و مخصوصا در ماههای تابستان شاهد برگزاری متعدد مجالس میهمانی ، جشن نامزدی  و عروسی فراوانی هستیم.

بی شک شما هم تجربه کرده اید یا شاهد بوده اید که یکی از اصلی ترین موارد و دغده ها و سوالات و موضوعات  داغ  صحبتهای  روزها و بعضا برای افرادی حتی گاها هفته ها قبل از تاریخ برگزاری این دست مراسمات عروسی  نامزذی و حنا بندان انتخاب لباس نامزدی یا به فراخور لباس عروس و لباس حنا بندان  و بطور کلی سوال آشنای چه بپوشم میباشد.

مدل لباس مجلسی

اگر لباس مجلسی مناسب میهمانی را که دعوتید در کمد لباس خود آماده دارید شما جزو افراد خوش شانس محسوب میشوید که  نیازی به صرف هزینه زمانی و مالی بابت تهیه لباس شب مورد نیاز آن میهمانی ندارید و با فراغت خیال صرفا با مراجعه به سالن زیبایی یا آرایشگر شخصی خود و انتخاب مدل مو و طرح آرایش چشم  به راحتی آب خوردن برای رفتن به میهمانی و ایجاد یک خاطره زیبا آماده خواهید بود.

 

دل لباس مجلسی

مدل لباس مجلسی

مدل لباس شب

مدل لباس شب

 

ولی چنانچه از گروه بالا محسوب نمیشوید و قصد خرید لباس مجلسی آماده و یا سفارش مدل لباس مجلسی یا مدل لباس شب خاصی را مد نظر دارید.

ما نسبت به فراخور هارمونی فردی و آخرین مدلهای برندهای معتبر و با بهره از متخصیصن حوزه مد و زیبایی مدل لباس شب یا مدل لباس مجلسی مورد نظر شما را در اسرع وقت تامین یا در مزون های معتبر خارج از کشور و داخلی برایتان تامین میکنیم.

کمبین یا انتخاب مدل کفش مجلسی متناسب و همگن با مدل پیراهن مجلسی ، کیف ، اکسسواری و

زیورآلات دارای هارمونی با مد فصل و سال جزو تخصص خانه های مد همکار ماست.

مدل لباس مجلسی

مدل لباس مجلسی

مدل لباس شب

ترجیح نوع لباس شب یا لباس مجلسی به فراخور نوع میهمانی و مجلسی که شما در آن دعوتید ساعت برگزاری و محل برگزاری آن دعوت یا میهمانی بستگی دارد .

فارغ از مد و دیزاین فصل و سال ، عوامل اصلی انتخاب مدل لباس شما را تشکیل میدهد مثلا قطعا میدانید که مدل لباس شب یا نوعا مدل پیراهن مجلسی مورد استفاده در یک میهانی شب تابستانی با نوع و مدل لباس یک دعوت بعد از ظهر  در یک مراسم رسمی در تابستان همان سال قطعا متفاوت و به فراخور مکان ،ماهیت دعوت ، پوزیشن شما به عنوان میزبان یا میهمان بسیار متغییر خواهد بود اکیب مد و زیبایی ما از ارایه مشاوره های تخصصی به شما عزیزان در این حوزه مفتخر خواهد بود.

تا بتوانید در روزها و مناسبتهای خاصتان به درخشندگی ذاتی خود بیفزوده و خاطره ای فراموش نشدنی را از لحظات این مراسمات  در خاطرات زیبایتان اندوخته کنید.

مدل لباس مجلسی

مدل لباس مجلسی

مدل لباس شب

مدل لباس شب

مدل لباس مجلسی

مدل لباس مجلسی

 

مدل لباس عروس

قطعا یکی از خاطره انگیز ترین روزهای زندگی هر دوشیزه خانمی مراسم نامزدی حنا بندان و روز عروسی بوده و در این اصل احتمالا هیچ فردی نظر مخالف نداشته باشد.

در کنار انبوهی از کارهای مربوط به این مراسمات از شاخص ترین موارد برای هر عروس ایرانی بیشک انتخاب تم عروسی سفره عقد مدل لباس عروس مدل لباس نامزدی مدل لباس حنا بندان بوده و انتخاب آتلیه حرفه ای کترینگ مجالس سبدهای گل و تم میزبانی و منو پذیرایی و…. قطعا در مرحله بعدی قرار میگیرد.

مدل لباس حنا بندان

مدل لباس حنا بندان

مدل لباس حنا بندان

مدل لباس حنا بندان

در انتخاب مدل لباس عروس و مدل آرایش چشم مدل آرایش صورت یا گریم عروس هر چقدر حساسیت به خرج داده باشید مطمین باشید این ناشی از عدم اعتماد به نفس و وسواس شما نیست.

و به طور کلی همه دوست دارند در زیباترین روز و شب زندگی شان متفاوت ، بهترین و خاص ترین باشند.

نیاز به صرف هزینه های هنگفت و ریخت و پاشهای اصراف گونه نیست با اندکی تامل و مدیریت با هر بودجه و سبد مالی مجالس بسیار بیاد ماندنی و عروسیهای بسیار زیبا و مثال زدنی اجرا شده اند.

مهم تر از همه اطلاع از خصایص مزیتها و ضعفهای احتمالی هر دوشیزه خانمی از خودش هست که ایشان بتوانند در انتخاب مدل لباس عروس یا انتخاب لباس نامزدی و انتخاب مدل آرایش چشم و صورت به یک جمع بندی درست و دارای هارمونی برسند.

 

اساسا ما گریم عروس رو توصیه نمیکنیم و اعتقاد داریم زیباییهای خودتون اونقدر بالقوه هستش که در  فرم های شاتر دوربین عکاسی عکاس انتخابی تون نمیگنجه ، و زیباترین عکسها و لحظات از چنین مراسماتی لحظه ها صورتها و بیان های بدون گریم و روتوش خودتون خواهد بود .

مدل لباس عروس

مدل لباس عروس

مدل لباس

مدل لباس

مدل لباس نامزدی

مدل لباس نامزدی

 

ولی حتما لحاظ فرم صورت رنگ پوست قدتون و لاغری یا چاقی تون در انتخاب مدل لباس عروس و مدل آرایش چشم عروس بسیار تعیین کننده هستند .

در مطالب بعدی تشریحا به این موارد پرداخته خواهد شد

شما ممکن است این را هم بپسندید